Zpěvačka Bartošová zřejmě přistoupí na mimosoudní dohodu a nechá syna v péči otce

14. září 2011 v 13:39 | Redakce |  Příběhy
Zpěvačka Iveta Bartošová zřejmě přistoupí na mimosoudní dohodu a nechá syna Artura (15) v péči otce, podnikatele Ladislava Štaidla.

Je to tak pro Artura lepší, aspoň se dám do pořádku," řekla zpěvačka deníku Blesk.

Matce bude podle dohody umožněn široký styk. Otec bude připraven jít kdykoli nad rámec dohody.

Soud zpěvačce odňal syna z podnětu sociálky letos v srpnu poté, co se Bartošová opakovaně pkusila o sebevraždu.
Syn byl poté zatímním opatřením svěřen do péče otce. Podle mimosoudní dohody, kterou zpěvačka obdržela včera, má být syn v péči otce do dovršení 18 let. Dohoda má být podepsána tento pátek.

Bartošová odešla od Štaidla po 12 letém vztahu i s dítětem, když mu byly tři roky. Jde o modelovou situaci. Podle statistik většina žen odchází od muže kolem tří let dítěte, kdy má žena takřka jistotu, že jí soud svěří dítě do péče (nezastupitelná role matky) a muž bude platit alimenty dalších 15 let (celkem cca 1 milion korun).

Po odchodu od Štadila vytřídala desítky partnerů, čtyřikrát se pokusila o sebevraždu a několikrát byla hospitalizována. Poprvé syna vysoudila do své péče v roce 1999. Okolí ji považuje za těžkou alkoholičku.

V roce 2008 se Bartošová vdala za herce Jiřího Pomejeho a soud se Štaidlem skončil dohodou: Bartošová měla sny ve výlučné péči s tím, že nad ní bude mít sociálka zostřený dozor.

Artur tehdy jevil tak silné známky indoktrinace (zmanipulování matkou proti otci), že jeho svěření do péče otce nebylo možné.

V roce 2009 přišel na sociálku Artur a Pomeje s tím, že se Artur už nechcě jmenovat Štaidl, ale Pomeje a že se zříká svého otce. Na konci roku se Bartošová a Pomeje rozvedli.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama