Proč je Česká republika baštou ženského šovinismu a světovou anomálií v oblasti porušování práv dětí

5. září 2011 v 18:37 | Redakce |  Novela
V České republice došlo po změně režimu v roce 1989 k jevu, který nemá ve světě obdoby.

Doznívající komunismus s ideálem pracující ženy - matky se smíchal s vlnou agresivního feminismu, která byla od konce 60. let až do roku 1989 zadržována železnou oponou západně od našich hranic.

Tyto dva zdánlivě neslučitelné světy "Východu" a "Západu" se propojily v jeden.

(Zde zmiňme nadšení západních feministek z komunistického svátku Mezinárodní dne žen.)

Výsledkem je stav, v němž dochází k masovému zvýhodnění žen - matek na úkor práva dítěte na oba rodiče a s průvodním jevem diskriminace otců v takové míře, že snese srovnání jen s bývalými zeměmi Sovětského svazu.

Současně probíhá i legitimní proces zrovnoprávnění žen v profesích, politice, platech a podobně.

Muži se propadli na společenském žebříčku do role dárců spermatu, vydaných psychicky i ekonomicky napospas matkám svých dětí.

Na těle ozdravující se společnosti se rozrostl nový nádor, ještě zhoubnější, než ten původní.

Materno - feminismus, někdy též nesprávně nazývaný femino - fašismus je nejzrůdnější spojení, které kdy vzniklo přeskupením společenských vrstev. Napadá samotnou podstatu společnosti: Rodinu. Politizací pohlaví staví muže proti ženě.

Dítě se v této genderové válce proměnilo ve zbraň hromadného ničení. Muži nemají šanci vybojovat ani remízu - pokud je stát nepodpoří.

Nejde o čistou ideologii, jakou byl například nacismus nebo je feminismus. Skutečná zákeřnost materno - feminismu tkví v tom, že má dva kořeny, každý jiného druhu.

Materno - feminismus ukazuje nebývalou odolnost, nejde proti státu, naopak ho využívá jako svého hostitele na společné platformě záliby v rozpínající se byrokracii.

Česká republika je na 1 . místě na světě: V počtu dětí, svěřovaným matkám do výlučné péče. V počtu žen - matek žádajících o rozvod jako první.

Jsme 1. na světě v počtu dětí, vyrůstajících bez otce. V poměru svatby - rozvody. V rozdílu celkové výše alimentů placených otci a matkami a mnoha dalších aspketech.

Děsivá, průkazná statistika tu stojí proti opatrovnickému průmyslu, jehož obrat 5 milard ročně ho staví do role jasného favorita.

Česká republika zůstala 22 let po změně režimu (jedna generace!) maternistickým státem, v němž platí rovnice dítě = matka. Feministky si to sice tak úplně nemyslí, ale proč by nemohli mít obojí.

V čele takového státu jsou politicky muži, ale ty nejpodstatnější bitvy, tedy bitvy o děti, vyhrávají ženy.

Jiné postkomunistické země byly této zrůdné anomálie ušetřeny. Německá demokratická republika se jí vyhnula sjednocením se Spolkovou republikou Německo. Slovensko a Polsko zachránil silný vliv katolicismu.

V výše uvedených ukazatelích je Česká republika ve světových tabulkách na prním místě. Za ní jsou s odstupem Litva, Moldavsko, Rusko, Lotyšsko nebo Ukrajina. Až po nich následují "západní" státy.

Pro nápravu tohoto stavu je nutné změnit zákon, konkrétně Zákon o rodině, a to zásadním způsobem. Je zřejmé, že poslední navrhovaná novela (záměna slůvek "může svěřit" a "svěří") je jen drobným krůčkem vpřed.

Je třeba se držet vzorů: Německa, Švýcarska, Dánska a dalších zemí, kde v zákoně stanovili jako výchozí platformu po rozvodu střídavou péči pro dítě. V Německu a Dánsku tento zákon platí od 90. let. Švýcarsko se po skvělých výsledcích tohoto modelu přidalo před třemi lety.

Relavantní odkazy:
 


Komentáře

1 vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:11 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

2 lucrative | Web | 19. června 2015 v 1:40 | Reagovat

nove pujcky :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama