Tváře lobby opatrovnického průmyslu

10. září 2011 v 10:25 | Redakce |  Novela
Na základě analýzy ZDE výsledků hlasování o Novele zákona o rodině vystoupila na povrch páteř opatrovnické lobby v ČR.

Vše je zatím ve stále ve fázi rozboru, ale je zde podezření, že styčné plochy opatrovnické lobby tvoří:

1) ultrafeministická organizace Profem v rovině občanské
2) poslankyně Langšádlová (TOP 09) v rovině parlamentu
3) senátor Dienstbier (ČSSD) v rovině senátu

Lobby opatrovnického průmyslu se snaží zakonzervovat stav, kdy jsou v masovém měřítku porušována práva dětí a otců na úkor matek ZDE. Situace v ČR je v rodinné oblasti podle statistik nejhorší na světě (např rozvody ZDE). Situace v jiných zemích ZDE. Roční obrat opatrovnického průmyslu v ČR jsou 3 miliardy korun ročně.

Opatrovnický průmysl, feministky a maternistky jsou tři spojené nádoby. Ženy aktivní v těchto strukturách jsou skvěle organizované, mají často výborné právní vzdělání. V genderové válce jsou o dvě generace před muži.

Genderové válečnice již dávno pronikly do státních struktur a staly se jejich součástí. Přitom nenarazily takřka na žádný odpor. Genderoví válečníci takřka nejsou, a pokud se objeví, mají velké problémy se vzájemnou rivalitou.

V rovině politické má v genderové válce též velký vliv parlametní Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti, která razí výhradně práva žen (tedy ne práva rodiny a rovné příležitosti pro muže a ženy).

Ženy v České republice mají už dávno větší práva než muži, a to ve všech oblastech, především pak v té nejdůležitější: v boji o děti. Muži zaspali a na dlouho bude pozdě i na remízu.

Německo před prosazením nového zákona o rodině (1998), který eliminoval destruktivní dopady opatrovnického průmyslu na práva dětí a otců, razilo toto heslo: "Děti nemají lobby, opatrovnický průmysl ano".

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama