Feministka Dientstbier ukázal naprostou neznalost problému. Je opravdu tak naivní?

8. září 2011 v 14:15 | Redakce |  Nepřítel
Nejznámější česká feministka Jiří Dientbier nejml. (senátor, ČSSD) před pár dny pronesl větu, která je jako vystřižená u maternistického sletu:

"Nejsem proti střídavé péči, ale rodiče by měli být schopni dohodnout se na nejzákladnějších věcech."

Jistě. Totéž tvrdí všechny odpůrkyně práva dítěte na oba rodiče.

Matka, která se nechce o dítě dělit s otcem a prahne po pomstě a jeho penězích, NIKDY nebude ochotná dohodnout se s ním na NIČEM.

Před matkou leží jednoduchá rovnice, dar od advokátek a "neziskových" poraden:

"Když se s ním na čemkoli dohodneš, hrozí nebezpečí, že se budeš muset o dítě dělit, soud bude rychlý a krátký a my přijdeme o peníze ze tvého milionu korun na alimentech a o záminku k činnosti. Přece nechceš platit alimenty půl na půl!"

Dohody ze strany matek znamenají výraznou ztrátu pro opatrovnický průmysl, který těží právě z nedohody a vleklých soudů.

Připomeňme, že neochota matek dohodnout se na čemkoli je pilířem opatrovnického průmyslu, jehož obrat je 3 miliardy korun ročně (z kapes otců) a parazituje na něm několik set tisíc advokátek a pracovnic "poradenských" organizací (placených z kapes daňových poplatníků).

Neústupnost a chamtivost hrabivých žen stojí daňové poplatníky milardy ročně, je to plýtvání a mrhání veřejnými penězi, což pan senátor Dienstbier ještě mladší než nejmladší (sám je ještě děcko?) zjevně podporuje.

Na dohodu prostě musí být dva a i kdyby se otec na hlavu stavěl, bude matka negovat každý jeho krok, a pak ho obviní z toho, co sama dělá: "Když ono se s ním nedá na ničem dohodnout!" A už tu máme KONFLIKT, nejzákeřnější past na otce, kteří touží zůstat otci.

Jediný způsob, jak donutit nevyzrálé a hrabivé matky ke komunikaci, je nařídit střídavou péči soudně a matky vystavit hrozbě, že pokud budou mařit mařit otcovo snažení, bude dítě svěřeno do výhradní péče otce.

 


Komentáře

1 Jindra | 8. září 2011 v 18:04 | Reagovat

Nutno připomenout že soud může o podstatných věcech týkajících se dítěte rozhodnout sám nedohodnou li se rodiče.
Takže proč by se měli dohodnout jako nesmyslná podmínka pro střídavku???
střídavka je i podle Dintsbiera v zájmu dítěte, a že rodiče se nedohodnou at je srovná a velice rychle soud. A to platí hlavně o matkách a jejich obraně tzv. NEDOHODY NA NICEM

2 viperess | Web | 17. června 2015 v 14:17 | Reagovat

Mezi námi řečeno, já bych šel jinou cestou. 8-)

3 MichaelIrrax | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 4:20 | Reagovat

mexican pharmacies shipping to usa
<a href=http://waltcoexpress.com/>canadian pharmacies mail order</a>
canadian drug stores online
<a href="http://waltcoexpress.com/">list of approved canadian pharmacies</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama