Profesor Milan David křivě obviněn z pedofílie

25. srpna 2011 v 5:18 | Redakce |  Příběhy

Otec: Milan David, profesor scénografie na Divadelní akademii múzických umění
Matka: Kateřina Miholová, profesorka tamtéž

Soud o dceru (tehdy 5) začal v roce 2009. Hned na jeho úvodu obvinila Kateřina Miholová pana Milana Davida z pohlavního zneužívání dítěte. Spolu s ním byla z pohlevního zneužívání obviněna i jeho nová přítelkyně, scénografka Jana Hauskrechtová.

Obvinění matka postavila na náhodné zmínce dítěte, že si s Janou hráli na kojení a ona jí cucala prs. Další indicií byl černobílý plakát, visící na zdi Davidova bytu, jeho nová přítelkyně nese dítě na zádech.

O případu podrobně referoval časopis Reflex v článku F.X. Doležala a deník Blesk.cz.

Pan Milan David a jeho přítelkyně Jana Hauskrechtová se podrobili sexuologickému vyšetření, které zcela vyvrátilo jejich údajné pedofilní sklony. Policie případ uzavřela s tím, že ani pan David ani slečna Hauskrechtová nic nespáchali.

Na podporu pana Davida byla na Divadlení akademii podepsána petice. Pan David též uspořádal výstavu kreseb své dcery.

Pan David má údajně podezření, že měl být nepodloženým obvinění vyřazen ze hry. Matce by se tak otevřely dveřer na přestěhování se i sdítětem do Bruselu, kde pracije v Evropském parlamentu její nový partner pan Jiří Havel (ČSSD).

Než policie případ vyšetřila a uzavřela, soud svěřil dítě do péče matky a otci určil jen omezený styk, tedy každou druhou sobotu na tři hodiny za přítomnosti matky.

U dítěte se již pod vlivem matky údajně rozvinul silný sydrom zavrženého rodiče (PAS), což je nemoc, podobná schizofrenii. projevu je se prudkým citovým ochlazením k otci se zesilující příznaky nenávisti.

Pan Milan David žádá soud o svěření dítěte do střídavé péče. Dítě ale žije už déle než rok u matky. je tedy pravděpodobné že soud otcův návrh zamítne s odůvodněním, že si dítě již u matky zvyklo.

Soud nařídil vypracování soudně - znaleckých posudků. Jejich výsledek bude pro vývoj případu zcela klíčový.

 


Komentáře

1 Petr Pavlovský | E-mail | 30. listopadu 2012 v 10:45 | Reagovat

Desetiletá Tereza, dcera K. Miholové je "dítě ze zkumavky", do které daroval M. D. po velikém přemlouvání semeno. Nic víc pro dítě nikdy neudělal.
J. Havel, který v červnu 2012 zemřel, byl manželem K. Miholové, která byla svobodná matka - M. David si jí nevzal a vzít nechtěl.
S J. Havlem má vdova K. Miholová další dceru. M. D. jí vytrvale pomlouvá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama