Ano, maternální aktivistka a feministka je rozdíl

18. srpna 2011 v 3:23 | Redakce |  Dom. násilí
Feministky se často ohrazují, že nejsou maternálními aktivistkami a že volají po rovnoprávnosti i v oblasti výchovy dítě, tedy aby se zapojili i muži.

Ano.

Maternální aktivistka a feministka je rozdíl. Feministka řeší problémy jako jsou rovnoprávnost v zaměstnání, mzda, interrupce apod.

Maternální aktivistka je nejhorší esence feminismu. Napadá s dosud nevídanou agresivitou samotné srdce společnosti, tedy rodinu a vztahy mezi partnery a jejich rodinami. Vede totální válku a jako rukojmí si bere děti.
Nebojuje za rovnoprávnost, ale za nadřazenost mateřství nad vším ostatním, včetně dětí a jejich práv. Dítě je její pěstí, ona sama je pěstí maternálního šovinismu.

Materiální aktivistka má v náplni práce šířit ideologii maternálního šovinismu a jejím cílem je nešťastné, mstivé nebo hrabivé prosté ženě otevřít jí oči.

Maternální aktivistka parazituje na feminismu. Nejde jí o rovnoprávnost, ale o nadřazenost, její jednání je šovinistické. Zaštiťuje se dítětem, které je její hlavní zbraní, ale její aktivity směřují i proti němu. Neváhá dítěti ublížit, aby se pomstila.

Maternální šovinistka nechce, aby se muž - otec zapojil do výchovy dítěte, ba právě naopak. Dítě pod záminkou "nespokojenosti" vytrhne z rodinného prostředí, infikuje virem PAS, rozvíjí v něm syndrom zavrženého rodiče a učí nenávisti k otci. Jejím cílem je vymazat otce ze života dítěte.

Prioritou maternální šovinistky není dítě, ale 1) ona sama, 2) pomsta 3) peníze, 4) moc nad poníženým otcem a až na posledním místě 5) dítě.

Maternální šovinistka nemá zábrany lhát u soudu, obviňovat nepřítele ze zločinů, které sama páchá, vymyslet si domácí násilí, obvinit otce z pedofilie, naplánovat si odchod s dítětem od otce dávno předtím, než on začne mít byť jen sebemenší tušení, že se něco chystá. Její zbraní je vzbuzování lítosti.

Maternální šovinistka usiluje o získání na svou stranu matku svého nepřítele-muže, když apeluje na její mateřství.

Maternální šovinistka neochvějně považuje dítě za svůj majetek a věří, že jí ho vezmou, jen kdyby "byla alkoholička nebo brala drogy".

Maternální šovinistka hravě vytvoří "palčivý" problém a pak ho chce sama řešit. Její zbraní je byrokracie. Velmi obratně proniká do státních struktur a ponouká stát k vytváření nových a nových buněk řešících nové a nové problémy, které sice neexistují, ale mohly by.

Ambasádami maternálních šovinistek jsou Oddělení sociálně právní ochrany dětí.

Klubovnami maternálních aktivistek jsou tzv. neziskové organizace, buňky, zabývající se domácím násilím. Jsou jich tisíce rozeseté po celé zemi, několik v každém městě, žijící z dotací od státu na řešení problémů, které samy vytvořily.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama