Domácí násilí: 99% žen si ho vymýšlí

11. srpna 2011 v 9:30 | František Doudleba |  Téma
Domácí násilí je přdevším dobrý byznys než skutečný problém. Po celé republice jsou hlášeny denně průměrně čtyři případy, tedy ročně něco přes tisíc (podrobná statistika ZDE).

"U 99% procent žen, které v mé ordinaci líčí problémy s domácím násilím, se později ukáže, že si vše vymyslely," řekl soudní znalec PhDr. Vladimír Fidler v TV pořadu Michaely Jílková Máte slovo.

Na problematiku domácího násilí se nabalily desítky organizací, dotovaných státem, jejichž cílem je vykazovat co nejvyšší činnost. Když se jich zeptáte na domácí násilí, odpoví vám, že se mlátí skoro všude, ale tajně.

Přesné statistiky domácího násilí páchaného na ženách a na mužích nejsou známy a ani být nemohou: Mnoho žen se údajně stydí jít na policii, což platí o mužích dvojnásob.

Obecně ale zjevně platí, že v oblasti psychického domácího násilí jsou agresorkami v drtivé většině ženy a v oblasti fyzického domácího násilí muži.

Prostým úsudkem dojdeme k závěru, že pokud nejsou muži od přírody agresivní devianti, kteří rádi mládí ženy, dochází k domácímu násilí páchaných na ženách tehdy, pokud mělo důvod. Tedy: Pokud byl muž nejprve vystaven psychické agresi ze strany ženy.
 


Komentáře

1 xxx | 13. října 2012 v 13:56 | Reagovat

Jistě... tento článek plně reflektuje osobnost autora blogu. Jste třída!!!!!!!!!!!!!! Blog přesně pro slabošský egoisty jako jste vy. Nemáte tak trochu " napoleonka"?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama